| LoveYouR a întrebat:

Cum le explic parintilor nota de la teza de la matematica!? Am luat un 4..pt ca eu nu inteleg matematica si nici nu o sa o intelge vreodata! Cea mai mare a fost nota 10..si cea mai mica 2.Cum motivez si eu nota mea!?puppy dog eyes..Va rog ajutati-ma...dau funda!:-s

Răspuns Câştigător
| madalina998 a răspuns:

Le spui asa: mama, tata va rog nu va suparati nu pot sa pricep nici cum matematica si am luat nota 4!:'( iar ceilalti au luat nota mare pentru ca au copiat la test, si au luat note mari pentru ca sunt cei mai buni din clasa de aceea au luat note mari
dar promit ca o sa i-au o nota mai mare, la ascultat
sper sa-mi asculti sfatul si sa reusesti
daca consideri ca te-am ajutat da-mi funda :*