| CatalinDNK a întrebat:

Sunt în clasa a 8a și am luat nota 7 în teza la romana, maine îmi aduc teza la matematica. Cum sa le spun părinților de nota mica? Posibil sa am aceeași nota și la matematica sad ei au așteptări foarte mari de la mine și mereu ma întreabă ce note ai ceilalți colegi. Pur și simplu nu accepta ca x sa aibă o nota mai mare decât mine. Ajutați-mă va rog! Cum sa le spun sad

1 răspuns:
| Lucian7788 a răspuns:

Zile adevarul daca afla mai tarziu e mai rau si nu stiu fa ceva bun fii cuminte in ziua aia spune-le calm de teza