| Claudiu709 a întrebat:

Cum luptati contra celor care va judeca? Motivati raspunsul!

4 răspunsuri:
| agathapurple a răspuns:

Cine a zis ca lupta? eu merg pe principiul "sunt matura, vaccinata, nu am de dat raport nimanui pentru ceea ce fac si cum fac" in concluzie cui nu.i convine sa nu se astepte sa-mi pese. Pana acum a mers foarte bine tactica si sunt inconjurata de persoane de calitate care au creier sa ma aprecieze pentru ceea ce sunt.

| VreauSaRad a răspuns:

Nu lupt! E dreptul lor sa ma judece chiar daca au dreptate chiar daca nu au.Fiecare om are dreptul la o parere fie ea buna fie ea rea!

| BigBadSheep a răspuns:

Cu ironie, sarcasm şi inteligenţă. Nu merită să te lupţi cu cei care te judecă deoarece sunt puţini cei îndreptăţiţi să o facă şi mult mai puţini cei care o pot face obiectiv.

| Pozitivciik a răspuns:

Ignoranta, este cel mai bun motiv si ajuta 100% doar nu trage atentie la ce vb despre tine fieti tot una!