| zoey_1066 a întrebat:

Cum m-as imbraca (imi place sa ma imbrac casual)?
cu sau fara fusta?
pantaloni 3 sferturi sau blugi lungi?
adidasi sau pantofi?
maieu sau tricou?
cu sau fara jacheta?
cu ochelari sau fara?
cu sapca sau basca sau fara nimica in cap?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Pai:daca ai corp frumos ia'ti fusta, daca nu pantaloni lungi.Este mai ok perioada asta.Pantofi mai bine pentru ca niste platforme sexy merg al fusta dar si la pantaloni:X.Maieu frumos, decoltat.In cazul in care alegi fusta ia'ti si jacheta ca sa ii dea un aer retro, casual dar daca mergi in pantaloni lungi atunci fara jacheta. Daca alegi fusta fara ochelari, daca alegi pantalonii lunig cu ochelari. Daca alegi fusta NU poti ochelari si iti iei o basca draguta iar daca alegi pantalonii lungi poti sa porti ochelarii sau o basca. Dar nu amandoua!

OMGlaughing. De cate ori am scris "fusta" si "pantaloni lungi"laughing

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cate dileme laughing eu zic sa te imbraci cu pantaloni trei sferturi (am calduri big grin), adidasi, cu tricou si o bluza de treninig happy.

| Ramonaaaa a răspuns:

Scuze pentru eventualele greseli gramaticale.:d.

| Tourniquet a răspuns:

Eu zic sa te imbraci : cu fusta, pantofi, maieu, fara jacheta, cu ochelari (de soare), fara nimic in cap - poate o bentitabatting eyelashes

Asta e tinuta daca iesi la o party, chestii.

Daca esti mai simpla zic sa te imbraci asa : blugi lungi (pentru scoala), adidasi, tricou, jacheta, fara ochelari, fara sapca. happy

| madalicious a răspuns:

Fara fusta, blugi lungi, cu adidasi, tricou, cu jacheta[ una lejera], si cu ochelari si nimic in cap.

Si mie imi place sa ma imbrac casual deci asa ceva as alege. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca toate combinatiiile si in ce te simti tu mai bine in aia ramaismug

| anacolda a răspuns:

Cu pantofi din astia, ii faci praf!
http://promo.nextads.ro/? u=31442&c=518