| plugger66600 a întrebat:

Cum ma impac cu fostul cu care nu mai vb de 1 luna? Spuneti-mi cum sa fac sa-l conving sa ne impacam pentru ca ne-am certat si vreau sa stiu ce-i pot spune ca sa-l pun pe ganduri sa se intoarca, va rog ajutati-ma, va iubesc.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Noi nu avem de unde sti ce a fost intre voi, deci intrebarea nu prea isi are sensul, din punctul meu de vedere.Tu ar trebui sa cantaresti bine daca intr-adevar iti doresti sa va impacati.

| Hyperion7 a răspuns:

Sa fim obiectivi,chiar mai merita o șansă?
Gândește-te mai întâi la ce ți-a făcut până să va certați,nu la amintirile frumoase, alea sunt de fațadă, ci la cele mai urâte lucruri când ați fost în relație, apoi vezi daca merita sau nu șansă.
Plus de asta, maturizează-te!
Intorsul monedei prin astfel de tactici sunt cam jalnice.Cea mai buna răzbunare, daca vrei sa o numești așa, e sa îți găsești pe altcineva, îți zic eu big grin

| Xox0 a răspuns:

De ce v-ati certat?