| Danielita a întrebat:

Cum sa fac sa ma impac cu fostul? El le spune acum tuturor ca nu vrea sa mai auda de mine si ca nu ma iubeste dar eu stiu ca inca ma iubeste si spune toate astea deoarece a suferit mult cand ne-am despartit.Cum sa fac sa ii arat ca il iubesc si chiar vreau sa ne impacam? Sa ma duc sa il sarut? Mai vreau si alte idei. Cea mai buna idee primeste fundita

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Te duci frumos, si ii spui "buna. vreau sa ne impacam, pentru ca eu inca te mai iubesc".
Si daca inca te mai iubeste cum zici tu, o sa fie de acord.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa stii ca nimeni nu e de neinlocuit, fa-i un.ppt pe melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=2EwViQxSJJQ&ob=av2e :D