| Danielita a întrebat:

Cum sa fac sa ma impac cu fostul? El le spune acum tuturor ca nu vrea sa mai auda de mine si ca nu ma iubeste dar eu stiu ca inca ma iubeste si spune toate astea deoarece a suferit mult cand ne-am despartit.Cum sa fac sa ii arat ac il iubesc si chiar vreau sa ne impacam? Sa ma duc sa il sarut? Mai vreau si alte idei. Cea mai buna idee primeste fundita

3 răspunsuri:
| mirela26 a răspuns:

Eu nu vreau funda ci incerc sa te ajut! iti pun niste intrebari la care sa-ti raspunzi singura:cum sti ca inca te iubeste? esti sigura ca nu vb serios? daca il saruti si el te respinge,cum te vei simti? cu orgoliul tau cum ramine,else va umfla ca un curcan ca o fata e moarta dupa el,dar el nu, are ce povesti la amici, nu? bafta!

| trăncănici a răspuns (pentru mirela26):

Decît mîndrie rănită, mai bine 2 boabe de lacrimi acum că trece! Şi n-a murit nimeni din dragoste,dar din prostie,da! Ştii ce să-i faci? Tu ia-ţi alt prieten că îţi îmbunătăţeşte moralul,iar prietenilor lui spune-i că eşti singură! Cînd va afla că de fapt tu ai altul, îşi va băga unghia în gît! Te vei răcori mai mult atunci, decît să stai sufocată de ideea revenirii la el!

| elenaaaa123 a răspuns:

Si eu am trecut prin asa ceva. cred ca cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el pentru ca el e singurul care te poate lamuri cu adevarat daca inca te mai iubeste...si da ai dreptate poate spune ca nu te mai iubeste la toata lumea pentru ca a suferit dar cred ca tie o sa-ti sapuna devarul si daca vorbesti cu el si ii spui ceea ce simti si daca el te mai iubeste sunt sigura ca va veti impaca. sper ca te-am ajutat pup:*