| :*:*Dya:*:* a întrebat:

Am avut o relatie de o luna cu un baiat.Ar acu o saptamana ne-am certat.
Ieri mi-a zis sa ne impacam, si nu stiu ce sa ii spun! Sa ma impac cu el? Sau sa-mi fac altu? Ajutati-ma, plzz

12 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Cea in masura sa decida esti numai tu, tu esti singura care stii motivul despartirii voastre, parerea mea este sa-i mai acorzi o sansa, asta in cazul in care nu a gresit prea tare.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu spun ca merita a doua sansa.winkingDaca inca il mai iubesti iarta-llove struckO sansa nu o sa strice delocbig grin
Daca si-a cerut iertare este clar ca ii pare rau si ca te iubeste.big grin
Ai grija de tine si nu v-a mai certatiwinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca il iubesti mai dai o sansa, merita. E parerea mea, decizia finala iti apartine...

auran
| auran a răspuns:

Eu cred ca stii ce doresti de fapt sa faci...eu una as prefera sa ramanem doar prieteni si nimic mai mult...motivele despartirii le stii doar tu asa ca...

mira
| mira a răspuns:

Ioanaa are dreptate.

| ioanaa a răspuns:

Depinde de ce v-ati certat. Daca e baiat bun si il placi mult, merita o a doua sansa.

| M.J. a răspuns:

Poi cum am sp in intrebarea anterioara, u esti cea care trebuie sa decida, u cunosti cel mai bine pers, u stii ce e in sufletul tau...eu zic ca intr-o luna nu cred ca puneai asa repede suflet... daca greseala nu a fost prea mare(in cazu in care a gresit el), eu zic sa va impacati.bafta

| Misterious a răspuns:

Exact daca este un tip si te merita da. daca nu.las-o balta exista alti baietitongue

| mioara a răspuns:

Acordai a doua sansa.

| AllenTJ a răspuns:

Pai in primul rand, este decizia ta, nu a noastra, la astfel de intrebari nu stim raspunsul, numai tu il sti happy "succesuri"

| Danutsa. a răspuns:

Depinde cat de grav ai gresit sau ati gresit :-s

da-i o sansa daca il iubesti mult :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti cu adevarat la el o sa il ierti, mai ales daca a luat initiativa si ti-a cerut o a doua sansa...eu cred ca el tine la tine