| anonim_4396 a întrebat:

Sunt un baiat din bucuresti si plac o fata, dar ea nu ma baga in seama ce sa fac?

5 răspunsuri:
| EduardGa a răspuns:

Depinde! Daca si ea te place, atunci lupta pentru ea. Invit-o la un film, la o cina 'romantica' la MacDonalds ( o vei amuza) la o plimbare in parc, spre apus... Demonstreza-i ca tu poti fi cel pe care ea il va putea alege. Daca insa nu te place si nu te vrea sub nici o forma, atunci nu insista. Fetelor nu le plac pisalogii. Nu risca sa devii iritant.
Fete sunt destule! happy

| bbe a răspuns:

Sa ii spui
ia. o cu vrajeli. spune-i ca o placi foarte mult si ca vrei o relatie serioasa cu ea. spune-i ca ai si tu dreptul macar la o sansa si nu ii vei gresi
bafta:*

| R0b3r7o a răspuns:

Nimic ~~pentru ca daca ea nu te placi nu ai ce sa faci ~~ bafta la alte fetewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-i sentimentele tale.

| daryus2221 a răspuns:

Chestia e ca trebuie sa zici ca o placi si poate te place si ea si na te-ai
ales cu o iubita chestia asta mi so intmplat si mie impi placea ea
si odata am zis in cand ba hai sa i zic na si i-am zis si m-am ales cu
o iubita.