| CristinaLăvMucAnonim a întrebat:

Cum ma pot desparti de iubitul de pe facebook de la It Girl?

3 răspunsuri:
| Toxic_5027 a răspuns:

Dai unde scrie"my life" si sunt patru casute la boyfriend dintre care una cu o inima rupta si apesi pe eabig grin

| CristinaLăvMucAnonim explică:

@Azelle, de iubitul de la jocu It Girl vorbeam.doamne nu am specificat?

| Azelle_1644 a răspuns:

Ai un iubit pe facebook? Adica nu va intalniti nuh? Virtual? Paii e cel mai usor laughing Adica. nu stiu daca vrei sa ii infranti inima sau nu. dar ii zici direct ca vrei sa te despartii. pur si simplu nu imi mai place de tiine. si imi place de altul. big grintongue Si daca nu vrei sa ii infranti inima. oricum n-ai cum. ca trebuie sa zici odata si odata ca vrei sa te desparti de el. din anumite motive. Si daca nu e virtual. fata in fata. daca vrei sa te desparti. te despartii. Ca nu mai vrei. ce atata complicatie. daca tine la tine. o sa sufere putin. dar ii trecee. Nu e problema laughing. tongue. Sper ca te-am ajutat! Funda?:*