| Ameliedream a întrebat:

Cum ma pot masturba? sunt fata. vreau cat mai multe idei. ofer funda

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Dami idd tau pe privat si te invat euhappy
Daca asta chiar nu e o gluma mhmm

| Jigsaw a răspuns:

Sunteti prosti, sa-mi bag p/la.Ce daca e fata? N-are voie, sau ce? Inapti.ce sa mai.

| Narfundo a răspuns:

Incearca cu matura draga mea tongue Oricum nu ti-se pare penibil, mai ales ca fata sa te masturbezi tongue? Unde p lm sta inocenta si dragostea din tine? Fata ce esti, hahaah

| opium a răspuns:

Ia-ti un morcov,un castravete,o banana,dovleaz,placa de par,ondulator,periuta de dinti, deodorant, o vaza cilindirica...sau ce mai gasesti tu prin casa sa iti intre acolo.sunt nenumarate modalitati, trebuie doar sa perseverezi sa o sa gasesti pe cea potrivita!

| maryan_8024 a răspuns:

Da frate sa inventat sexul daca nu stiai