| Emeraude a întrebat:

Cum mai e la liceu? Care dintre voi sunteti la pedagogie si cam ce se face, in mare? Am si eu o ruda care vrea sa dea la pedagogie... dar la ea in oras s-a reinfiintat profilul dupa 4 ani si prima serie a intrat anul ăsta, iar de informatii nici vorba.La acest profil se da un certificat, atestat de educatoare sau ceva? Zic pentru ca la filo bilingv am primit un atestat la limba engleza (pe asta am practicat-o intensiv), iar eu in timpul facultatii pot lucra ca translator cu ajutorul ăstuia...la pedagogie cum e?

3 răspunsuri:
| Aries90 a răspuns:

Este din Suceava? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este din Suceava?

| problematic_9107 a răspuns:

Nu, din Valcea, ca-i mai aproape (eu sunt din Sibiu) laughing. Eu nu intreb de cazuri particulare, intreb doar cam ce ore se fac mai mult de exemplu, si ce ore se scot (daca se scot...), la ce nivel se face fiecare, M1 sau M2 (mate, poate)...Am auzit ca se face practica multa.
(oau, 2 intrebari la fel ) :]