| คиค a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ce fel de fete va plac?
Ce faci atuci cand va indragostiti de vreo fata?

3 răspunsuri:
| SEAL a răspuns:

Fetele normale, nu imi plac alea care au pe fata 3 straturi de fond de ten si rujate la maxim si care se cred mari dive da ele sunt proaste de put 2 incerc sa ma apropii de ea

| wdsasd a răspuns:

De acord cu radu.imi vine sa vomit, sa ma dau cu capu de toti peretii cand vad proastele si saraciile pamantului ca se dau cu oja si cu fond de ten si ele put de traznesti. aa pe deasupra cauta si feti frumosi cu bmw si audi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of ce de rasp utilelaughing bine ca totusi nu fac parte dintre acele"specii" enumerate mai sus.Bravo baieti imi place cum ganditi uneori, chiar daca nu sunt toti de acord cu voiwinking