| Bianca_3626 a întrebat:

Cum o sa fie clasa a 8a? Dar examenele care le dam la >sfarsit?

Răspuns Câştigător
| oareux a răspuns:

Doar ce am terminat`o...iti zic eu. a fost cel mai aglomerat an al meu straight face. nici nu stiu cum s`a terminat primul` semestru si am intrat in al doilea.hop tsop. teme cu gramada inavata pentru examenstraight face
E destul de grea. dupa parerea mea clasa 7`a e cea mai usoara ^_^
examenele.ahh.au fost usurele.ma asteptam sa fie mai grele. e cam accelasi lucru ca testarile nationale de anul` trecut numa` ca e materia de a 8`a ^_^. nu iti fa griji.ca daca inveti e imposibil sa nu scoti macar 6. 5`u se i`a usor...

4 răspunsuri:
| bkmad a răspuns:

Tinand cont ca si eu trec tot a 8a si stiu multe informatii in semestrul 1 tezele normale cu cea de la geografie sau istorie la alegere iar in al 2 lea simularea ca un fel de pregatire pentru examen dar s epune si ea in foaia pentru liceu simulare la romana si mate iar apoi examenul la romana si mate si am inteles ca cei care stiu ca nu pot lua o nota mai mare la examen se ia cu mediile si intra la un liceu mai prost.

| Petronela a răspuns:

Este foarte greu dar nu imposibil, totul e sa inveti sa intri la liceul dorit.Succes!

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Din propria experienta iti marturisesc ca e greu happy

Pa, pa.

| mysterious1 a răspuns:

NU se stie infiecare an se schimba
ce sa faci