| 1234lia a întrebat:

Buna,la inceputul sem.2 m-am mutat intr-o clasa in care am considerat ca o sa imi fie mai bine, dar nu e asa. Intrebarea este: daca nu mi-am dat toate examenele de diferenta pot sa ma transfer in clasa din care am plecat chiar daca nu e sfarsit de an?

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Transferul se face inainte de inceperea anului scolar si intre semestre.Nu te poti transfera acum.

| 1234lia explică (pentru ElenaSA):

Multumesc. Mai am o intrebare, pot sa ma transfer in clasa din care am plecat nu?

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Daca nu s-au ocupat toate locurile si daca este de acord conducerea cu cererea ta, da, te poti muta.Succes!