| marionettetolife a întrebat:

Cum o sa fie prima zi in clasa a9-a am emotii mari funda! ^^.

Răspuns Câştigător
| ZâmβέŤ a răspuns:

Buna! O sa fie foarte frumos la inceput dar pe parcurs o sa fie cam greu si pe urma o sa te obisnuiesti.O sa iti faci prieteni sau prieteni foarte buni...Noi suntem numai fete in clasa erau vreo 2-3 baieti dar s-au transferat in alta clasa!sad
Eu mi-am facut o prietena foarte de treaba si ne ajutam mereu sta in banca cu mine. daca nu prea am bani la minelaughing imi da ea si a doua zi ii dau eulaughing A venit pe la mine a dormit.si m-a invitat la ea sa dorm.Si nu am putut sa refuzbig grin
A fost foarte misto:X:Xlove struck.O sa fie foarte frumos daca inveti si o sa ai multi prieteni! Te iubesc.happy Bafta in clasa a 9!
Bye Bomboane Coloratelaughing!

2 răspunsuri:
| TorenT a răspuns:

Pentru inceput, as putea sa-ti spun ca o sa aiba 24 de ore la fel ca si celelalte si ca soarele o sa rasara de la est si o sa apuna la vest. De asemenea, ai sa intalnesti o gramada de lume asemeni tie cu care ai sa te imprietenesti si ai sa razi si ai sa glumesti 4 ani din ziua aia inainte.

| LifeInPink a răspuns:

Stai calma si lasa emotiile deoparte happy va fi o noua zi in care iti vei face prieteni pe care ii poti avea o viata, asa ca nu rata nici o clipa si simte-te bine ( poate toti au putine emotii, asa ca nu-ti fa griji )