| marceladinu02 a întrebat:

Sfaturi pentru clasa a 9 a? Am emotii mari nu stiu cum va fi, cum a fost prima zi de liceu si primele saptamani?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.A fost exact ca in ceilalti ani din scoala generala, deci nu te stresa inutil. Peste ani vei rade oricum despre modul cum arata-i si mai ales despre comportament.

| Nirvanaaa a răspuns:

In prima zi de liceu e in regula, apucați sa va cunoasteti intre voi și pe diriginte. Primiți manualele și orarul și cam aia e.
E ok, nu ai de ce sa te stresezi.

| sammie a răspuns:

Va fii ok! Acum depinde de colegi, de locația liceului tău etc etc.

Este bine dacă mai ai colegi care au mers la același liceu ca tine. Poți împărtășii noi experiențe cu ei! Succes!winking