| Danutza_9637 a întrebat:

Cum poate fata sai demonstreze la baiat cal iubeste dupa ce la inselat (cu fostul prieten)?

Răspuns Câştigător
| ThePunisher a răspuns:

Foarte greu. Daca acel baiat ii mai acorda o sansa, trebuie sa nu calce stramb. Problema e ca dupa o faza d-asta, increderea se pierde, si o relatie care nu se mai bazeaza pe incredere e condamnata la pieire. Daca ti-ai inselat prietenul ai facut o mare greseala. Cand iubesti nu inseli, e simplu. Iti ceri iertare frumos, si nu poti decat sa speri ca te va ierta si ca va reusi sa treaca peste aceasta pata neagra din relatia voastra.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat