| cotel a întrebat:

Cum poate sa - mi demonstreze o fata ca ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| serafina93 a răspuns:

Cum poate?
in multe feluri :-J
depinde de felul ei de a fi, mai intai cunoaste-o foarte bine apoi iti dai seama singur daca te iubeste sau nu. pur si simplu ii observi comportamentul: iti spune ca te iubeste in monente in care te astepti mai putin, te asculta chiar si cand ii vorbesti despre ceva ce tie iti place iar ei nu; te surprinde in mod placut, se face frumoasa numai pentru tine, trebuie sa ii vezi Sincera bucurie pe fata atunci cand te vede. aceste "simptome"le are o persoana indragostita, dar si una care iubeste, e o diferenta intre a fi indragostit si a iubi. a iubi e ceva mai profund, iti dai seama de asta cu timpul, de asta iti zic sa o cunosti foarte bine mai intai.

1 răspuns:
| ZambesteRoxyTeIubeste a răspuns:

Asta o poti stii doar tu..Depinde ce asteptari ai de la acea fata si ce iti doresti de la ea pentru ati arata ca o iubesti. Daca nici tu nu stii ce vrei.oh go on