| Hector99 a întrebat:

Cum poate sa imi trimita sau sa trimit pe Nokia lumia900 prin bluethooth ca nu stiu cine stie ii dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu e simplu. Windows Phone 7.5 nu permite transferul de fisiere prin bluetooth, pentru evita virusarea sau alte neplaceri. Nu poti transfera fisiere decat prin cablul dedate, folosind aplicatia Zune. Sper ca te-am ajutat, si sa nu fiidezamagit. La acel telefon bluetooth nu il poti folosi decat pentru a conecta casti sau handsfree

| Hector99 explică (pentru anonim_4396):

Ai putea sa imi dai id tau de mes sa vorbim

| Hector99 explică (pentru anonim_4396):

Bun dar pot sa cumpar cablu de date separat? ca nu am primit la el

6 răspunsuri:
| IubireDeCatifea a răspuns:

E simplu!
1. Poti sa te duci la meniul pentru bluethooth si sa il activezi.
2.Si trebuie sa te asiguri ca este vizibil pentru toata lumea!
Sper ca te-am ajutat! Fundita?

| Hector99 explică (pentru IubireDeCatifea):

Mda dar nu gasesc setarile alea de la bluethooth ca stiam si eu astahappy

| Hector99 explică (pentru IubireDeCatifea):

Imi dai id tau de mess?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hector99):

Plastiscboy18@yahoo.com