| LolitaLo a întrebat:

am un Nokia c3 si vreau sa trimit poze si muzica de pe calculator pe telefon prin bluetooth.Am o chestie mica si albastra laughing pe care scrie bluetooth si imi amintesc cand eram mai mica tata l-a cumparat si l-a bagat in calculator ca sa imi pot trimite pe telefon muzica si a mers. Imi amintesc foarte bine cum a facut tati si am incercat din nou. Am bagat ala in calculator, mi-am activat bluethooth-ul din telefon pe vizibil, am dat pe o piesa pe cr vreau sa o trimit : Send to - Bluetooth. Mi.o aparut nu stiu ce am dat next si parca trebuia sa imi apara pe telefon daca sa accept transferu da nu mi-o aparut nimicsad Deci cine ma poate ajuta? Fundabig grin

1 răspuns:
| ScarryD a răspuns:

Draga PrettyL, poate trebuie instalat. Stiu despre ce vorbesti, si eu am avut vreo trei. Daca nu ma insel, ceea ce tu ai bagat in calculator se numeste stick. Dar poate nu merge din cauza unei defectiuni. Nu sunt de calitate chestiile astea. Dupa cum am mai spus, eu am avut vreo 3 si m-au tinut doar o luna si ceva. Sper ca te-am ajutat.