| Melany8 a întrebat:

Cum pot adăuga fotografii pe facebook de pe telefonul Nokia 2220 s

5 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

E mult prea vechi modelu', nu se poate.Trebe telefon de genu Nokia Asha 302.Nokia E5, E72 etc

| Melany8 explică (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Eu de pe el pot intra pe facebook și chiar am pus o fotografie dar am uitat cum am adăugato

| Melany8 explică (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Mulțumesc pentru răspuns dar am găsit cum să adaug fotografii pe facebook

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Melany8):

Pentru putin. Oricandwinking

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Transfera intai de pe telefon in calculator prin cablu de date sau blouthut, intr-un folder, apoi de acolo pe facebook.