| ionela_4665 a întrebat:

Cum pot afla daca intr-adevar iubitul meu ma iubeste si nu se foloseste de mine?

Răspuns Câştigător
| MarioOnette a răspuns:

In primul rind vad ca tu nai incredere in prietenul tau, dar te inteleg. Uita-te dupa comportamentul lui falai putin gelos sau organizeaza o cearta cu vreun baiat ca el sa vada daca va sari sa te ajute atunci tine la tine.Imformeazate de la prieteniii lui cu cine mai vb din fete si cum se comporta cu ele, oricind se gaseste unul care sati spuna.bafta sper ca tie fidel

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Analizeaza-l mai atenta atunci cand te priveste si la modul cum o face, daca te scoate in oras in cercul lui de prieteni, cat de mult de ajuta atunci cand esti supusa unor conditii de stres/ ai probleme...totul depinde numai de tine.

| adela_4401 a răspuns:

Pai mai intai ii spui ca trebuie sa te duci intr-o vacanta sau la mama ta de exemplu si ca vei lipsi 3 zile dar tu vei sta la prietena ta sau la altcineva de unde poti sa-l urmaresti.vei vedea ce face iar daca vei vedea ca se intalneste cu alta femeie la revedere cu el!