| Doru_1424 a întrebat:

Cum pot afla daca iubita mea intretine relati sexuale cu alte persoane?

Răspuns Câştigător
| ionela22 a răspuns:

Mai bine ai avea incredere in ea daca te respecta,iti este alaturi in orice moment,daca este comunicativa,afectuoasa,atenta si tine,sincera, vrea sa fie mereu in preajma ta, daca se simte alaturi de tine bine si nu vorbeste mai mereu despre altii baieti atunci nu te ingrijora ca nu te inseala.Totusi daca o iubesti ai incredere in ea

2 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Cand nu se mai culca cu tinelaughingglumescoh go onnu iti poti da seama asa pur si simplu, doar din comportamentul ei! poate ai un motiv sa pui o asemenea intrebare si mai bine ai discuta cu ea!happy

| annna a răspuns:

Sa vorbesti cu eawinking