| Sonia98 a întrebat:

Cum pot aplica iconite gen facebook, yahoo pe imagini? Si nu numai iconite si imagini cum se aplica pe alte imagini?
Cu ce program?
Dau funditaa, raspunsului castigator!

Răspuns Câştigător
| AAMTeq a răspuns:

Pai iconitele le gasesti pe google imagini. Scrii : facebook logo, yahoo logo si le gasesti.winking Si ca se le atasezi unei poze ai nevoie de photoscape puppy dog eyes. Sper ca ti=am fost de ajutorbatting eyelashes Funda?

| Cumspuitu a răspuns (pentru AAMTeq):

Iulliaaaa aş vrea să te întreb cum pot face ca iconiţele să nu aibă alb pe lângo ele ci să aibă invizibil ca fundal?

1 răspuns: