| undercoveredwolf a întrebat:

Cum pot avea mai multa stima de sine?

Răspuns Câştigător
| Ioanamaria45 a răspuns:

Este greu, dar pana la urma vei reusi.
Inainte, eu nu aveam deloc stima de sine, ma lasam calcata in picioare, insa trebuie sa realizezi ca oricat de mult ai tine la o persoana, tu esti pe primul loc.
Asa merge la toate lucrurile.
Cu aspectul incearca sa faci o modificare si o sa vezi ca o sa arati de 22323 de ori mai bine. Toata lumea are potential, trebuie doar sa stii cum sa ti evidentiezi trasaturile.
Nu gandi ca toata lumea sta sa ti analizeze tie greselile.
Spune ce ti trece prin cap, ca dupa sa nu regreti

1 răspuns:
| AlexandraP942 a răspuns:

Implică-te în multe chestii, oferă-ți timp pentru tine și pasiunile tale și demonstrează-ți ție că ești bun la anumite lucruri. Sper că te-a ajutat! happy