| anonim_4396 a întrebat:

V-ar influenta familia stima de sine?
cum?

Răspuns Câştigător
| AstralConfessor a răspuns:

Da, dar depinde de puterea personalitatii personale, de regula copii doresc sa fie mai presus decat cei din familie, si sunt altii care devin copii perfecte ale esecurilor familiale.

3 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Eu sint aerian cu aceste calitati umane.N-am intilnit nici una sa persiste cu adevarat si deci la ce bun sa adopt vreo una? Beacs.

| SamSon a răspuns:

Nu

| Garnet a răspuns:

Da,pentru ca exista o perioada cand parerea lor conta, dar am invatat ca nu ma prea cunosc deloc.dar am depasit faza. se spune ca ei te cunosc cel mai bine si daca te fac prost tu o crezi. asta am patit eu