| prapaditu a întrebat:

Cum pot avea mai mulți falloweri pe Instagram?happy

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ar trebuie sa postezi acelasi continut, de exemplu doar mancare sau poze din calatorii. Ar trebui ca pozele sa fie de calitate, nu editate excesiv. Ce am mai observa eu ca merge, este cautarea unor poze din aceeasi categorie ca alea tale si dand like sau comentarii, in felul acesta iti aduci potentiali urmaritori pe pagina ta.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să postezi zilnic conținut de calitate.

| Andreeush a răspuns:

Pune și tu poze de calitate și dă follow altor persoane pentru a primi follow înapoi.