| Ramo137 a întrebat:

Cum pot bloka mesajele de pe Facebook si Instagram? Incat lumea pe care nu o am in lista de prieteni sa nu poate sa imi trimita mesaj cand intra pe profilul meu.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Alegi ca profilul tau sa nu fie public, sa-ti poata vedea profilul numai prietenii!

| Doarof3 a răspuns:

Pe Facebook dai la profilul tau, apeși pe punctele alea 3. Dai la confidentialitate.Și Îți arată mai multe setari gen"cine îți poate da cerere de prietenie", sau "cine Îți poate da mesaj"
Apeși acolo și alegi. Funda?

| Ramo137 explică (pentru Doarof3):

Am cautat eu la setari ca nu merge sa inchid mesajele ori cererile.