| mOnAsX a întrebat:

Cum pot castiga niste bani rapid pe net? am nevoie de 5 euro ca sa imi pun pe contul de paypal... am nevoie bani in 2 saptamani maxim. dar unde ii pot castiga pe net >>?

1 răspuns:
| DragonSilver a răspuns:

Faza cu : "Castiga bani pe net" nu se refera la tine, se refera la ce-i care au creat site-ul,adica ei castiga bani nu tu, ei castiga dupa urma ta, adica o tranzactie daca aduc un numar de persoane sa se alature la acel "Project". Daca vrei chiar sa castigi bani de ce nu incerci sa vinzi ceva, sau sa cumperi ieftin si sa vinzi mai scump, eventual dai fuga la bunica si ii ceri 30 lei.