| SuperGlue a întrebat:

Am cumparat un gift card Paypal de 5 euro de la statia de plata Qiwi.Am introdus codul pe site, am introdus adresa de email de la contul de Paypal. Dupa ce le-am bagat imi zice tranzactie reusita si se vor depozita in maxim 12 ore. Au trecut deja 10 ore si inca nu miau venit bani pe cont.Imi poate spune cineva cat dureaza maxim?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Tinand cont ca-i weekend... probabil ca luni, pana la miezul noptii, ii vei avea.

| SuperGlue explică (pentru Violleta2022):

Mi-au venit azi mersi

1 răspuns: