| Mov_Turcoaz_1994 a întrebat:

Cum pot cresta in inaltime 10 centimetri? Am inaltimea de 157 cm. Parintii mei nu sunt prea inalti: mama 1.58 tata 1.73. Am 13 ani.

Răspuns Câştigător
| XBrunetteX a răspuns:

Poti sa-ti maresti ritmul de crestere facand sport (cum ar fi baschet si inot).

4 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Oa,oa,oa, ai 13 ani. Mai asteapta, inca esti in crestere. De asemenea baschetul ajuta.

| Mov_Turcoaz_1994 explică (pentru HueyFreeman):

Pai de ceva vreme am prins o obsesie cu crescutu asta....si in vara nu am crescut deloc (nici 1 mm) si cam de atunci am facut aproape tot ce am putut gen: exercitii de STRETCHING, innot (fara basket) si tot felul de din astea.(in vara aveam 156 cm, si in trei luni de scoala am crescut 1 cm)

| KristalPop a răspuns:

Contează şi alimentaţia.

Încearcă baschet, înot, lupte libere sau handball.

| Hieer a răspuns:

Pai prin sport poti creste in inaltime. Gen: basket...

Sper ca te-am ajutat!