| iKaiju a întrebat:

Cum pot creste in follow-eri pe Instagram, o sa pun story zilnic, dar asta nu cred ca ma ajuta asa mult?

Răspuns Câştigător
| EuSuntRobertel a răspuns:

Poti sa dai la unul dintre ei follow si iti apare la sugestii alte conturi populare cu multi urmaritori. La sugestii da follow conturilor cu minim 50m de follow-eri.
Aici gasesti top 50 conturi populare de pe Instagram.
https://ro.m.wikipedia.org/......_Instagram
Sper ca te-am ajutat!happy

2 răspunsuri:
| EuSuntRobertel a răspuns:

Te salut. Pentru a-ti creste persoanele care te urmaresc pe Instagram ai putea sa dai follow acelor persoane care au cei mai multi urmaritori, ex: @Instagram @cristiano @arianagrande @therock @selenagomez, etc... iar urmaritori acestor conturi te vor urmări in speranta de a ii urmari inapoi. Poti folosi metoda asta de mai multe ori pe zi si iti poate aduce multi urmaritori, dar sa nu faci spam pentru ca exista riscul de a fi sanctionat de catre Instagram cu suspendarea contului cateva zile. O zi faina! Bafta!happy

| iKaiju explică (pentru EuSuntRobertel):

Pot gasi undeva toate acele conturi? de exemplu sa fie un cont special unde sa intru la cine urmareste si sa le dau direct fara sa i mai caut.

| EuSuntRobertel a răspuns (pentru iKaiju):

Poti sa dai la unul dintre ei follow si iti apare la sugestii alte conturi populare cu multi urmaritori. La sugestii da follow conturilor cu minim 50m de follow-eri.
Aici gasesti top 50 conturi populare de pe Instagram.
https://ro.m.wikipedia.org/......_Instagram
Sper ca te-am ajutat!happy