| Mengher_Delia_1996 a întrebat:

Cum pot depăși timiditatea?
Mulțumesc ❤️

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

E simplu, dar nu e usor. Tot ce trebuie sa faci e sa depasesti timiditatea.

Probabil ca acum spui : "Wow, esti foarte util Arhimede! Mi.ai raspuns la intrebare cu aceeasi intrebare."
Serios acum. Nu exista alt leac pentru asta. Pur si simplu faci ceea ce iti e teama sa faci.

*Nota: Armata foloseste acelasi "principiu". Noii parasutisti cu frica de inaltime sunt aruncati pur si simplu din avion. Ce e drept, nu e deloc placut dar functioneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiți în oglindă ca să te asiguri, semnalizezi stânga, calci pe acceleratie și intri în depășire.