| LittleLuciane a întrebat:

Cum pot descarca muzica dupa internet dar pe telefon daca stiti si e gratis daca nu chiar daca platesc...

Răspuns Câştigător
| MariiiaR a răspuns:

Wapdam si wapcorn merge bine si e gratis!

9 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca esti pe Vodafone stiu ca e o aplicatie zonga care iti permite accesul la milioane de melodii si nu cred ca iti cere plata, cauta si tu pe net...

| mariukka a răspuns:

Mp3poisk.net zaycev.net

| Dheutsik a răspuns:

Intri pe offliberty http://offliberty.com/ dai copy la linkul de pe youtube si il lipesti pe off liberty(deasupra butonului off) apoi apesi pe off astepti putin si apesi pe casetuta galbena cu right here....si gata! Funda?

| LittleLuciane explică (pentru Dheutsik):

E bun ce mi-ai dat tu dar eu vreau pentru telefon nu pentru pc. daca mai ai ceva te astept si iti dau si funda

| Dheutsik a răspuns (pentru LittleLuciane):

Merge si pe telefon, dar iti trebuie internet.Eu asa mi-am descarcat toata muzica din telefonhappy. Inmtri pe net si apoi urmezi pasii de mai sus.

| Metalbrain a răspuns:

Waptrick...gasesti de toatewinking

| Robert_Markus_1998 a răspuns:

Intra pe lugykant dupa la exclusiv xxxx ASA SI acolo ai mai multe categori de muzica sper ca tam fost de ajutor daca nu dai de el iti trimit linkul ok

| LittleLuciane explică (pentru Robert_Markus_1998):

Nu stii daca pe lugykant este muzica noua?

| Vacaraşu_Florin_1971 a răspuns:

Cum descarc melodii