| Avril:x a întrebat:

Cum pot descarca poze de pe un telefon Motorola V235 pe calculator cu un cablu USB

5 răspunsuri:
| eek a răspuns:

Deci. pui cablul usb. un capat in telefon. iar celalalt in pc.si ca prin minune o sa ti apara la pc ca s a conectat ceva. in cazul in care nu iti trebuie cd pentru tel:p

| Avril:x explică:

Ms eek asta am facut si pana acum am conectat telefonul, si se aude un sunet si se incarca telefonul, iar la alt telefon am incercat si imi pare pe ecranul telefonului cv cu sincronizare

| Dior a răspuns:

Hei asta este ceva greu si nu stie toata lumea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa decarc poze din telefon si cand conectez cablul la tel si la pc scrie unknown device... ce sa fac?

| liljhon a răspuns:

Si cu blutooth daca ai la clculator sau cu cablu