| Cosminovici18 a întrebat:

Cum pot deveni mai bun la counter-strike fara coduri daca aveti cfg sau steam sau daca stiti niste chestii care le pui in consola si joci mai bine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna metoda e practica daca vrei sa stii acum doi ani ca nd am inceput sa joc counter strik nu stiam nimic dar am jucat mult si acum sunt expert iti urez noroc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numesc coduri alea.ca sa fii mai bun fa un demo.bft.Te pupa Cata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E forte simplu joci ci boti la profionisti si joci 20 meciuri dupacea nu mai hai blobleme, daca vreti cele mai bune coduri zicemi mie, am wall+aim, etc, id nicholas_nono.bafta

| pictorul3d a răspuns:

Ma nu te lua dupa astia ia-ti un silent aim bafta funda big grin

| sucul a răspuns (pentru pictorul3d):

Tu esti praf.mai bine joaca mario daca nu sti sa joci counter strike fara coduri