| Lorely a întrebat:

Cum pot face ca de fiecare data cand schimb parola la facebook, aceasta sa imi sie trimisa prin email?

1 răspuns:
| Zoella a răspuns:

Îţi poţi schimba parola de la facebook prin mai multe moduri, de exemplu să-ţi fie trimis pe e-mail un cod pe care îl pui în căsuţa pentru schimbarea parolei şi o schimbi, sau poate să îţi fie trimis codul respectiv şi prin telefon. Eu zic că e mai bine să ţi-o notezi undeva, dacă ai probleme cu parola la site-ul ăsta de socializare.