| REZISTANCE a întrebat:

Cum pot sparge un cont de Facebook fara sa ii schimb parola? Precizez ca stiu email-ul

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti si punct.
E imposibil, doar daca nu esti tu nu stiu ce hacker, dar ma indoiesc.

Incheiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sterge fara a stii parola.
Si punct.

EDIT : Sparge? ...am citit sterge. Scuze.

| Anonymous1988 a răspuns:

Pff e super usor nu o sa fac public dar adauga-ma pe skype ctuvRAULLL si o sa vorbim acolo.

| suntserios a răspuns (pentru Anonymous1988):

Ia uite unde era marele hacker

| Anonymous1988 a răspuns (pentru suntserios):

Daca nuchiar sti ce vorbesti nu mai vorbi daca ai avea macar liceul de matematica si informatica ai stii ca este super usor dar cum cred ca esti maxim clasa a 12-ea nu am ce sa iti cer

| suntserios a răspuns (pentru Anonymous1988):

Domnul spargator in figuri, ifi dau un cont de Facebook sa mi l spargi pana maine?

Sa vedem cine mananca rahat de fapt

| Anonymous1988 a răspuns (pentru suntserios):

Din raspumsurile pe care le-ai dat pari un om destul de destept asa ca pun pariu ca stii ca este 100% posibil iar eu nu sunt obigat sa iti dovedesc tie ceva logic.

| suntserios a răspuns (pentru Anonymous1988):

Aha, deci nu poti. Am inteles.

| Anonymous1988 a răspuns (pentru suntserios):

Am zis eu ca nu pot?

| suntserios a răspuns (pentru Anonymous1988):

Bine bo$$, iti dau un cont de Facebook sa il spargi pana maine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymous1988):

Ia de aici

https://www.facebook.com/profile.php?id=100014241109040

pe mail ul

gogu.patent@gmail.com

Ai doua variante, sa zici de pe acum ca ai vorbit rahat si incheiem discutia.

Sau sa iti zic eu pe urma cat rahat ai mancat cand nu ai sa reusesti nicio duda. Ce preferi?

| Anonymous1988 a răspuns (pentru anonim_4396):

Prietene intelege ca nu sunt oigat sa iti dovedesc tie ceva eu vr sa il ajut pe acest baiat si altii se baga in seama cu mine degeaba
Din nou nu iti voi dovedi nimic tie.

| suntserios a răspuns (pentru Anonymous1988):

Ok, a doua confirmare ca ai vorbit rahaturi si nu esti in stare. Stai linistit esti al 8lea "hackerel cacacel" de pe aici care o da intoarsa cand ii pun contul in fata

| Anonymous1988 a răspuns (pentru suntserios):

Amice crezi ce vrei.Dar eu nu voi demonstra nimic doar ca sa ma dau mare sau sa arata cuiva ceva dupa parerea mea crezi ce vrei ca deja imi bat capul de prea mult timp cu tine.

| suntserios a răspuns (pentru Anonymous1988):

Ok, deci confirmarea finala. Nu poti. Am inteles. Era de asteptat, inchiem discutia. Nu te mai sparge in figuri data viitoare

| Anonymous1988 a răspuns (pentru suntserios):

Da frate sa fie ca tine

| Redtea a răspuns:

Persoana in cauza oricum va vedea de unde a fost accesat contul.

| Stăncuța_Gabriel_1996 a răspuns:

E foarte simplu si foarte posibil. Te pot ajuta eu