| roxyroxycutza a întrebat:

Hei cum imi pot schimb aderasa de email si parola pe facebook? dau funda la cel mai explicit respuns

1 răspuns:
| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Buna. Adresa de e-mail nu o poti schimba (doar daca iti faci alt cont pe o alta adresa). Iar parola: in dreapta sus ai o rotita, exact in colt. Dai click pe ea si apoi click pe Setarile contului. Apoi unde scrie Parola dai click pe Editeaza si introduci parola actuala apoi de doua ori parola noua si salveaza.
Sper ca ti-am fost de ajutor. Daca nu intelegi contacteaza-ma pe privat! :*