| TheDarkQeen13 a întrebat:

Cum pot face (modifica) o poza, sa fie( in spate) peisajul mai in ceata si eu sau lucrul care il pozez sa fie clar. Stiti voi la ca ma refer... va rog... dau funda big grin

7 răspunsuri:
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Uite http://www.befunky.com/.
1. Dai pe : Upload ca sa incarci poza dorita.
2. O sa iti apara ceva chesti si o sa dai pe : My computer, ca sa alegi poza pe care o vrei.
3. In stanga iti apar optiunile pe care poti sa le folosesti. De inceput iti va da deschis Essentials si in foldarul acesta vei vedea undeva scris : Blur.
4. Dai pe Blur si iti apare : Amount si o scara pe care setezi cat de cenzurat vrei sa fie in spatele tau.
5. Dupa care bifezi casuta cu Paint Mode ca sa te stegi pe tine in cenzura. Pentru a te sterge folosesti modul : Original, si daca ai facut vreo greseala apezi pe modul Effect sa cenzurezi la loc.
6. Apoi apezi Apply. In stanga iti apare Save & Share. Dai pe el si selectezi unde vrei sa salvezi fotografia.
Sper ca ti-am fost de folos.

| aimspeşăl a răspuns:

Picmonkey:*

| Barbiiiedoll a răspuns:

In Photoscape happy

| ade291 a răspuns:

Photoscape sau Photoshop.

| DrLaw a răspuns:

Este un site online pentru asta e :http://www.pizap.com/pizap-app.php?initialstate=photo&width=1280&var1=
Intrii aici dai upload si apoi sus apar mai muklte casute pentru efecte si altele, printre care si Add OR Cut OUT A FACE:D

Sper ca te-am ajutat:D

| Antoniia a răspuns:

Cu photoscape! Foloseşte cenzuratorul.winking

| Cezica a răspuns:

Eu folosesc photoscape.Are o chestie(unealta) unde da-i click si se face in locul unde ai dat click in ceata, niste patratele sau amestecate culorile din acel loc.