| PsyhoChild a întrebat:

Cum pot face rost de bani cand sunt copil? :3
Vreau sa fac rost de bani multi, multi bani dar sunt copil si nu prea gasesc multe posibilitati.
Am inceput sa strang banutii de 50 de bani si am 3 lei pana acum :3Eu vreau peste 500 de lei sa am...Ce metode imi recomandati pentru a face bani? multi bani.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Vezi ca erau niste anunturi de job pe Facebook, cauta oameni sa se bage intr-o afacere cu produse americane promovate pe Facebook, daca ai multi prieteni si crezi ca le poti vinde usor, poti face bani buni.