| NicusorYo a întrebat:

Daca eu nu dau la yahoo messenger(10)sign-out dau x si inchid calculatorul, raman online pana intru din nou pe messenger?

Răspuns Câştigător
| bogdanik96 a răspuns:

Nu ca odata ce inchizi calculatorul, windows inchide toate procesele, inclusiv messengerul apoi inchide windows si se opreste si alimentarea.
Deci Nu, numai daca lasi pc pornit poti sta pe mess, funda?

3 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Daca stingi calculatorul nu ramai online, se inchid toate aplicatiile automat.

| viky98 a răspuns:

Nu.Odata ce dai sing-out si/sau inchizi calculatorul nu mai esti onlinewinking. Funda?

| kazzot17 a răspuns:

Nu pentru ca in momentul in care se opreste calcu tu nu mai esti conectat la internet