| Ciripoi_Iulian_1983 a întrebat:

Cum pot gasi o cerere mai veche de prietenie de la o persoana careia nu i-am dat accept?

5 răspunsuri:
| Victor453 a răspuns:

Cererea retrasa, si nu-i stii nickul, ai dat de belea, daca aveti prieteni comuni, intreabai de la dinsii nickname ei pe Fb

| Ciripoi_Iulian_1983 explică (pentru Victor453):

Nu avem nici prieteni comuni.

| Victor453 a răspuns (pentru Ciripoi_Iulian_1983):

Atunci, sorry, nu stiu

| AlinaStroia a răspuns:

Pai ori intri pe profilul persoanei respective ori mergi la "Cereri de prietenie" si tot dai scroll pana o gasesti. in caz ca te referi la Facebook laughing

| Ciripoi_Iulian_1983 explică (pentru AlinaStroia):

Problema este ca nu mai stiu cum se numeste acea persoana.Asta vreau sa aflu.Si cererea a fost retrasa.