| haica a întrebat:

Cum pot gasi o persoana, dupa nume si anul nasteri?

21 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Dai anuti la interpool si ti-l aduc pe tava.

regis
| regis a răspuns:

Cu ajutorul Google, bineinteles daca nu il cheama Popescu Ion. Eu am reusit sa gasesc acu' vreo doi ani adresa unei cunostinte care a emigrat peste ocean inainte de revolutie, stiindu-i doar numele, prenumele si localitatea in care a crescut.

regis
| regis a răspuns:

@crisssy - daca stia localitatea, nici nu mai conteaza unde e. Sunt atatea carti online incat imposibil sa nu il gasesti. Haica stie insa doar numele si anul nasterii.

| crisssy a răspuns:

Poti sa cauti in cartea de telefoane... daca e din aceeasi localitate http://www.carte-telefoane.info/ sau http://www.abonati.ro/
Bafta, Crissy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut o persoana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut si eu o pesoana ma poate ajuta cineva?
de fapt vreau sa aflu un nr de telefon ai stiu adresa si numele este argherie ion jud olt comuna traian.VA MULTUMESC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cineva pe cadlet iosif din timisoara? o cunostiinta veche

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poturu daniela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... nu stiu... nu stiu din astea

| florentina_2091 a răspuns:

Caut si eu, o persoana cu varsta de 44 ani, si se numeste Stroescu Gabriel, orasul natal este Gugesti jud. Vrancea dar de 16 ani este situat in Irlanda, Dublin. Si as vrea sa aflu ceva despre el, dar nu il gasesc pe : FACEBOOK, NETLOG, HI5, TWITTER, MY SPACE.

| Mariana_Mary_1975_246h a răspuns:

Claru Gheorghe 1973

| Andrei_Apostol_1996 a răspuns:

Dumitru ioana ruxandra
03 august 1999

| Stanciu_Jeanina_1985 a răspuns:

Caut o persoana pe nume Mocanu Culita din com Vulturu Focsani an nastere 1 Mai 1977

| Ruta_Ariana_1993 a răspuns:

Caut pe sora mea Tudor Rita nu stiu cum arata a fost data l a casa de copii Resita

| Laurentiu_Gavrila_1981 a răspuns:

Gavrilă Laurențiu 1981

| Ciobotaru_Magda_1952 a răspuns:

Ciobotaru Viorel 08 07 1958

| Mazilu_Emanuela_Alexandra_1985 a răspuns:

21.05.1985.Iosup Roxana Elena

| Mascas_Tatiana_1974 a răspuns:

Mergeani Pepa Cristina

| Alexander_Fabio_1974 a răspuns:

Am data de nastere, si numele Mic adica Prenumele cum pot afla ceva despre persoana?

| Petre_Mihaela_1966 a răspuns:

Boca Gheorghe, 1963

| PepescuPcx a răspuns:

Popescu Constantin, 01 24 1973. cum pot sa aflu de unde e si as vrea sa iau legatura cu el.