| Marius_Nastase_1983 a întrebat:

Cum pot invata rapid lb. engleza fara batai de cap, cu dictionare sau carti?

2 răspunsuri:
| Kyou a răspuns:

Un curs online. Nu trebuie neaparat un program strict, intri si iesi cand vrei, repeti de cateva ori in gand si tot se prinde cate ceva. Ajuta mult si sa vorbesti cu alte persoane pe engleza, asa se fixeaza mai bine in memorie.

| TheLittleGuitarist a răspuns:

Eu unul am invatat engleza din jocuri, in special din jocurile online care necesita convorbiri in engleza. funda?happy