| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot învăța să stau în mâini?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prinzi labele in 2 lanturi sa te traga 2 oameni si poti sta in maini cat vrei

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tot așa cum ai învățat să stai în picioare.

| Celcestietot a răspuns:

Daca ne trageam din ''maimute'', iti era floare la ureche, dar uite ca nu iti este, ceea ce inseamna ca nu ne tragem. Cum poti invata? Prin repetarea exercitiilor specifice.

| aXy99 a răspuns (pentru Celcestietot):

De cand stau maimutele in maini?

| Celcestietot a răspuns (pentru aXy99):

Nu m-am referit neaparat la maimute, ci la ''maimute'', dar ideea este ca primatele au alta forta in maini, velocitate, gorilele au ligamentele mai puternice ca ale noastre, ca un mic exemplu, iar acestea (majoritatea primatelor) au sanse mai crescute ca sa poate sta in maini, din moment ce multe dintre ele traiesc in natura.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Exersand.