| luminita1234 a întrebat:

Cum pot merge la scoala ca sa fiu mai draguta? Dar sa stiti ca nu avem voie cu parul desprins.

Răspuns Câştigător
| Aditzu a răspuns:

Eu zic asa: atata timp cat ai incredere in tine si iti place ceea ce porti sigur o sa fii mai mult decat draguta pentru orice persoana din jurul tau happy. ciao

1 răspuns:
| IsabelaIssa a răspuns:

Cauta pe net tot felul de coafuri. Iti poti face cocuri, codite si tot felul si poti arata bine cu el prins. eu nu il mai port desprins de foarta multa vreme, pentru ca nici mie nu mi se permite la munca, si asa m-am obisnuit, nu imi place cu el desfacut. Bafta! :*