| Sleepytime a întrebat:

Cum pot pune o imagine la profil? Dau Fundita!

Răspuns Câştigător
| corny04 a răspuns:

Intra la "Editare date de logare", apoi uita`te unde scrie "schimba imaginea de profil" si da click pe "change"
apoi iti alegi din calculator imaginea dorita happy

1 răspuns:
| Smerix a răspuns:

De duci`la EDITARE PROFIL si o sa vezi acolo SELECTEAZA IMAGINE PROFIL, iar in dreapta vezi CHOOSE care inseamna ALEGE. Apesi pe choose si iti alegi o poza din folderul in care se afla poza pe care vrei s-o incarci.La sfarsit apesi pe SALVEAZA PROFILUL. SPerr`ca te-am lamuritt`; D. FUndita?; o3