| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot pune poza de profil contului de TPU? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Zorn a răspuns:

Https://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/
Dai scroll jos si o sa vezi undeva, scris mic, optiunea de a atasa o fotografie de profil.
O sa apara pe site in maxim 24 de ore, dupa ce e aprobata de un admin.
Sa nu uiti sa salvezi setarile inainte sa iesi.

| 33226633 a răspuns (pentru Zorn):

Multumesc frate?

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Click pe pictograma din coltul din dreapta sus unde scrie numele tau si alegi setari cont. In pagina deschisa ai mai jos optiunea sa selectezi o poza de profil.

| 33226633 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Multumesc mult, apropo nu stiu de ce in loc de emoticon dupa ce ii dau safe comentariu imi apare semnul intrebarii?

| Aasdfghj a răspuns (pentru 33226633):

Cu placere! Cel mai probabil emoticonul pus de tine nu este recunoscut pe site.

| Andreeush a răspuns:

Intră la setările contului.

| aumih16 a răspuns:

La setari de cont! da vezi ca nu o sa apara imediat! trebuie sa astepti 24 de ore!